Hotel Alf

ubytovanie Borovany
 

*** Hotel Alf / ubytovanie Borovany

Hotel Borovany Alf
Ubytovanie hotel Alf Borovany:
Trojhviezdičkový hotel ALF sa nachádza na juhu Čiech, na námestí malého mesta Borovany, 18km juhovýchodne od Českých Budejovíc a kúpeľného mesta Treboň. Neďaleko možno tiež navštíviť mestá Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Nové Hrady a mnoho ďalších zaujímavých miest.

Hotel Alf Borovany ubytovanie:
V hoteli Alf sú k dispozícii dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením, televízorom a telefónom. Pre náročných hostí sú tu pripravené 3 apartmány. Celková kapacita hotela je 56 lôžok.

Borovany hotel ubytovanie ALF reštaurácia:
Reštaurácia má pódium a tanečný parket. Kapacita reštaurácie je 150 miest na sedenie a možno ju rozdeliť na tri samostatné salóniky. V lete je v prevádzke posedenie na terase. Do reštaurácie a na terasu je bezbariérový prístup. Kuchyňa ponúka široký výber minútkových jedál, hotových jedál, rôzne špeciality, zostaví tiež menu v súlade s Vašimi požiadavkami. Raňajky pre zájazdové skupiny sú formou švédskeho stola, pre jednotlivcov výber z jedálneho lístka.

Alf ubytovanie Borovany hotel služby:
Možnosť úschovy bicyklov. V hoteli je k dispozícii výťah. V reštaurácii na želanie hostí zabezpečujú rodinné oslavy, svadobné hostiny, školenia, firemné semináre, rauty, či tanečné večery so živou hudbou.

Dovolenka v južných Čechách Hotel Alf ubytovanie v Borovanoch:
Okolie Borovan ponúka nepreberné množstvo príležitostí pre pešiu turistiku a cyklistické výlety. K dispozícii je asi dvadsať značených cyklotrás v členitom teréne, ktoré sledujú až na výnimky málo frekventované cesty. V Borovanoch možno tiež využiť krytý plavecký bazén, miestne ihrisko, kde sú tenisové a volejbalové kurty, prípadne si prenajať telocvičňu, navštíviť môžete bývalý Kláštor Augustiniánov. Dvorec u Borovan - park exotických zvierat, otvorené V. - VIII.. Súkromný pohraničný skanzen 1km západne od Borovan (originálne zabezpečenie hranice za čias komunizmu). Pamätník Jana Žižky z Trocnova 3km západne od Borovan.
Hotel Borovany Alf - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Borovany Alf - hotel má reštauráciuHotel Borovany Alf - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Borovany Alf - V hoteli je biliardHotel Borovany Alf - možnosť pripojenia na internetHotel Borovany Alf - k dispozícii letná terasaHotel Borovany Alf -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaHotel Borovany Alf - krytý bazén v hoteliHotel Borovany Alf - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Borovany Alf - Iybz sú vybavené televízoromHotel Borovany Alf - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Borovany Alf - Izby s vlastnou toaletouHotel Borovany Alf - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: